پشتیبانی آنلاین تماس با ما درباره ما

درباره ما

موسسه علمی تابان طب پیشرو پارس در سال 1396 با مشاوره تعدادی از دندانپزشکان متخصص و مهندسین مجرب با هدف آموزش ، ارتقاء دانش ایمپلنتولوژی وکیفیت سطح درمان بیماران ، واردات تجهیزات و مواد مصرفی دندانپزشکی تاسیس گردید. این شرکت با توجه به تخصص مشاورین(متخصصین جراحی فک و صورت، متخصصین جراحی لثه، متخصصین پروتزهای دندانی و دندانپزشکان عمومی و تکنیسین های دندانپزشکی) اقدام به بررسی محصولات ایمپلنتهای دندانی در سرتاسر جهان نمود تا با توجه به تجربه های زیاد و بررسی های فراوان علمی و عملی بهترین گزینه و مناسبترین ایمپلنت را برای ارائه به متخصصین، دندانپزشکان و استفاده مردم ایران انتخاب نماید و سرانجام موفق به اخذ نمایندگی رسمی از کمپانی دارای قدمت و با تجربه ( BEGO آلمان) شدیم.

توضیح اینکه محصولات متنوع و با کیفیت کمپانی BEGO آلمان به مدت 15سال در ایران قابل استفاده دندانپزشکان وبیماران قرار میگرفته است.

خدمات بهتر در مقایسه با گذشته، به دندانپزشکان و بیماران، محور اصلی فعالیتهای ما خواهد بود،که در این راستا فعالیت هایی از قبیل تامین قطعات وپشتیبانی سریع ،فروش و خدمات پس از فروش وبرگزاری برنامه های علمی-آموزشی درایران و آلمان، انجام خواهد شد.

اکنون موسسه علمی تابان طب پیشرو پارس افتخار به ارائه کالای با کیفیت همراه با قیمت مناسب، برگزاری دوره های علمی و عملی و خدمات گسترده پس از فروش در سراسر کشور با بیش از 10 نمایندگی را دارد.

ویدئو نوآوری BEGO

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی:

بلوار میرداماد، میدان محسنی، خیابان سنجابی(بهروز)، کوچه شریفی، پلاک 6، طبقه پنجم، واحد 9

مرکز آموزش:

بلوار میرداماد، میدان محسنی، خیابان سنجابی(بهروز)، کوچه شریفی، پلاک 6، طبقه ششم، واحد 12

تلفن: 5-22921294

ایمیل: info@ttparsco.com